Süreç Yönetimi Hizmetleri

 

İşletmenizin, iş süreçlerinin analiz ve tasarımları çözümlerini sunuyoruz. İster üretim bandınızdaki bir sürecin iyileştirilmesi, ister Start-Up projesi için iş analizi, ister bir yazılım için iş ve süreç analizi veya halihazırda müşterileriniz için sunmuş olduğunuz bir hizmete ait mevcut iş süreçlerinin analiz edilerek, performansının iyileştirilmesi, süreç haritalarının, hizmet reçetelerinin, kontrol listelerinin çıkarılması konusunda çözüm ortaklığı sağlıyoruz.

Halihazırda kullanmış olduğunuz yazılımların daha iyi performans ile kullanımı için süreç yönetimi, geleneksel yöntemlerle çalıştırdığınız sisteminizin, otomasyona geçişi için iş analizinden, ihtiyaçlarınıza uygun otomasyonun seçimine, satın alınmasına, mevcut sisteminizdeki tüm parametreler ile birlikte işinize uyarlanmasına, personellerin adaptasyonu için gerekli adımların atılmasına kadar süreç yönetimi mantığıyla ele alarak danışmanlık ve destek hizmetleri sağlıyoruz.

Süreç Yönetimi Hizmetleri kapsamında;

  • İş ve Süreç Analizi
  • Süreç Tasarımı
  • İş Akış Diyagramları
  • Süreç İyileştirme
  • Anahtar Performans Göstergeleri (KPI)

Mevcut veya hedeflediğiniz projelerin iş süreçleri analizini yaparak, süreç haritalarını hazırlıyoruz. Mevcut süreçlerinizi otomasyon ortamına taşıyacak çözüm önerileri, yazılım projeleri ve/veya süreç tasarımları hazırlıyoruz.

Comments are closed.