Uygulama Geliştirme Hizmetleri

 

Butik yazılım ihtiyaçları konusunda uzun yıllara dayanan yazılım tecrübemizle, tam ihtiyacınız olan yazılım çözümüne ulaşmanızı sağlıyoruz. Web tabanlı basit bir formdan, iş zekası uygulamalarına, online alışveriş sitelerinden, mobil uygulamalara kadar olan geniş bir aralıkta yazılım ihtiyaçlarınıza çözüm üretiyoruz.

Yazılım konusundaki vizyonumuz, yalnızca işletmenizin problemlerine odaklanarak, problemlerin çözümünü, çözüm  yöntemlerini ve çözüm için uygulama adımlarını belirlemek olduğunu biliyoruz. Misyonumuz, daima en kısa adımlarla, en verimli, en uzun süre sürdürülebilirliği olan ve işletmeniz için optimum maliyetlerle uygulanabilecek yazılım çözümlerine işaret etmektir. Her türlü yazılımın binlerce alternatifi olan günümüzde, yazılım geliştirmek, bazen işletmenin ihtiyacına "birebir" uygun yazılımla (tesadüfen de olsa) karşılaşarak, uygun maliyetle edinmek, bazen açık kaynak kodlu (open source) bir yazılımı indirerek kullanmaya başlamak, bazen işletmenin sahip olduğu yazılımı geliştirerek eksik ve hatalardan arındırıp mükemmel duruma getirmeye çalışmak, bazen yalnızca ihtiyaca yönelik olarak tasarlanmış birkaç tane yazılımı birbirine entegre ederek çalıştırmak, bazen tamamen sistem analizinden başlayarak işletmenin iş süreçlerini dahi yeniden tasarlayarak tamamen baştan başlayarak ve sürekli geliştirilecek olan bir yazılım sürecini başlatmaktır. Firma olarak ticari ve ahlaki etik anlayışımız,  hiçbir hazır yazılıma, geliştirme diline veya ortamına, markaya, fikre, ideolojiye... angaje olmaksızın, her zaman müşterimiz için en doğru olan çözüme odaklanmaktır.  Yazılımlar problemlerin çözümleri için kullanılan araçlardır, hangi problem, firma, tarih, platform, kişiler tarafından, bütçe ile ortaya çıktıkları değişkendir.

Firmaların problemlere bakış açıları ve çözüm yöntemleri, imkanları, ekipleri, bütçeleri vs. iki kardeş firma için bile farklı olacağından, odaklanılması gereken her zaman "iş süreçleridir."

Web & Mobil yazılım geliştirme konusundaki çözümlerimiz;

  • İş ve Süreç Analizi
  • İş Süreçleri Tasarımı ve İyileştirme
  • Veri Tabanı Tasarımı ve Geliştirme
  • Uygulama Ekran Akış Tasarımı (Ayrıca UI/UX Tasarımı Hizmetleri)
  • Test Senaryoları Tasarımı
  • Uygulama Geliştirme
  • Hata ve Bildirim Yönetimi
  • Üçüncü Parti Programlarla Entegrasyon
  • Versiyon Yönetimi

Comments are closed.